Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Logest na Yasminelle

witam, własnie zakończyłam branie leku LOGEST i chciałabym przejść na YASMINELLE. Czy potrzebna jest 7 dniowa przerwa czy nalezy przyjąc tabletkę wczesniej, bo nie rozumiem ulotki. Dziekuje za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani rozpocząć stosowanie nowych tabletek zarówno bez robienia przerwy jak i po 7 dniowej przerwie od skończenia poprzedniego opakowania. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.