Zmiany bliznowate pęczka przyśrodkowo-przedniego ACLz niewielką ilością płynu
Witam.Od kilku tyg. coś boli mnie w kolanie.Część RM: Zmiany bliznowate pęczka przyśrodkowo-przedniego ACLz niewielką ilością płynu wokół odcinka dystalnego więzadła.Blizna linijna w strefie czerwonej części tylnej trzonu łąkotki przyśrodkowej.Rzepka bocznie położona w stawie rzepkowo-udowym.Dwie szczeliny pęknięć w chrząstce stawowej przyśrodkowej i bocznej rzepki zajmujące połowę grubości chrząstki.Zwiększona ilość płynu w przedziale bocznym stawu udowo-rzepkowego. Proszę o interpretację.Adam

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam serdecznie,
Sugerowałbym udać się z wynikiem badania do ortopedy w celu konsultacji. Na podstawie samego wyniku badania nie można określić co Panu dolega.
Pozdrawiam.