Zmiany skórne po terapii Izotekiem

Brałam Izotek przez około rok. nie biorę od ok. 8 miesięcy. Czasami pojawiają się jakieś pryszcze i zastanawiam się czy powinnam iść do dermatologa. Może potrzebuje drugiej kuracji. Boję się że może mi się nasilić że to tylko początek

Jeśli kuracja trwała rok, to znaczy, że dawki były niskie. W takich przypadkach często zdarzają się nawroty. Jeśli trądzik się nasili, trzeba będzie przeleczyć jeszcze raz, tym razem wyższymi dawkami.