Związek z zapracowanym mężczyzną i strach przed zdradą

zakochałam sie w facecie ktory duzo pracuej jest menadzerem piekarni pisze faktory zajmuje sie marketinkiem itd parcuej codziennie od 7 do 22 dla mnie czasu nie ma mimo ze prauje w mojej miejscowosci jak przychodza wieczory nie odpisuje a pozniej mowi ze go drecze smsami, spotykamy sie co 5 tygodni czesto wylacza telefon mowi ze bateria padla lub zasiegu nie ma,bardzo sie boje ze ma inna mimo ze on mowi ze to nie prawda...czy to wszystko ma sens?

Uzależnienie to utrata kontroli nad swym życiem, zakłócenie harmonii z otoczeniem.
To już slogan, że praca jest dla człowieka.
To są trudne przypadki, bo jak komuś pomóc, jak ktoś nie przyzna się sam przed sobą, że utracił umiar i trzeba się zwrócić o pomoc do fachowców.
Prędzej czy później pracoholik zapada na zdrowiu.
Społeczna opinia piętnuje alkoholika, hazardzistę.
Uzależnionego od seksu traktuje często pobłażliwie, a na pracoholików patrzy z szacunkiem.
Utrudnia to walkę z problemem.
Czasami prysznicem zimnym jest brak wdzięczności ze strony pracodawcy, wtedy przychodzi refleksja nad własną skalą wartości.
Większość pracoholików nigdy nie podejmie leczenia, a własne próby zmiany są zwykle nieefektywne.
Wolne dni są dla nich udręką, także przykre są dla ich otoczenia - "kto to wymyślił te niedziele!"...
Pracoholicy maja zazwyczaj słabą organizację pracy i nie umieją wypoczywać, ani cieszyć się życiem.
Są to zazwyczaj pozytywne jednostki nie radzące sobie ze sobą, mimo zewnętrznych często sukcesów - nie są szczęśliwi.
Zjawisku pracoholizmu poświęca się w edukacji społecznej zbyt mało uwagi.
Pozdrawiam. JW