Żylak na penisie po stosunku u 35-letniego mężczyzny

Witam mam taki problem po stosunku na penisie zrobiła mi sietak jakby zylak prawie czarny nie boli nie wygląda jak siniak tylko właśnie jak zylak dodam że rok temu miałem obrzrzanie (stulejka) i obawiam się ze chirurg coś źle zrobił Pozdrawiam

Witam, To nie ma nic wspólnego z obrzezaniem. Żołędź jest bardzo silnie ukrwiona i przy wzwodzie wypełnia się właśnie krwią żylną. Proponuję pokazać problem urologowi.