Aktywność fizyczna a unieruchomienie barku na skutek zwichnięcia stawu i naderwania ścięgien obręczy barkowej

Witam. Mój problem dotyczy aktywnosci fizycznej w czasie unieruchomienia barku na skutek zwichnięcia stawu i naderwania ścięgien obręczy barkowej. Jestem osobą na codzień dosc aktywną( biegam jeżdżę dużo rowerem cwiczę aerobik) mimo to wcale nie szczupłą mimo że teoretycznie moja waga jest prawidłowa (160 cm 58 kg) teraz jednak będę prawdopodobnie pozbawiona możliwości uprawiania sportu chyba że może jest jakieś rozwiązanie? Nie chciałabym przytyc przez czas leczenia dlatego proszę o pomoc.

Mozna biegać i jeździć rowerem po zdjęciu unieruchomienia, z aerobijuem przy obszernych ruchach barku bedzie ryzyko ponownego zwichnięcia