Alergia na b-laktoglobulinę u dziecka

Moje 2 letnie dziecko a stwierdzoną alergię na b-laktoglobulinę,ale podejrzewam ,że więcej jest czynników alergicznych.Kiedy i jakie testy mogę wykonać.Mamy obecnie 2 dziecko,2,5miesięczne z takimi samymi i większymi objawami jak starsze.Karmię piersią.Czy są możliwości stwierdzenia alergii u tak małego dziecka?Alergolog zaleciłą nam przejście na neocate ,ale odstawienie od piersi dziecko bardzo źle znosi,czy dopajanie tym mlekiem ( +oczywiście moja dieta)ma sens leczniczy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dwójka Pani dzieci powinna być pod opieką specjalisty alergologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Testy skórne jak najbardziej można wykonać nawet małym dzieciom.