Alergia na prezerwatywy oraz skurcze, senność, brak apetytu i wrażliwość na zapachy

Mam pytanie takie w imieniu mojej dziewczyny, ona ogółem nie chce korzystać z takich pomocy jak internet... jestem na nią zły ale nic na to nie poradzę. Zaczęło się to od dnia kiedy robiliśmy to pierwszy raz, i z czasem zaczęło się jej pogarszać. Raz nawet miała uczulenie od prezerwatyw. Teraz ma objawy takiego typu jak; ściskanie, skurcze, i pasowanie czasem też i ciągnięcie, drażnią zapachy, senność i brak apetytu. Tylko tyle mi powiedziała. Bardzo proszę o pomoc chociaż pisemną... Dziękuje

Magdalena StusiĹska

Objawy te mogą być spowodowane problemami z alergią lub chorobami ginekologicznymi, ale raczej wyglądająją na objawy psychogenne. Najlepiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem lub psychologiem.