Alergia na truskawki, poziomki i pieczarki

Witam, od dłuższego czasu (ok 5lat) mam problem z "alergią" na truskawki, poziomki i pieczarki. Objawia się ona bardzo bolesnym bólem brzucha i biegunką. Więc oczywiście unikam tych produktów, ale kilka lat temu mogłam je normalnie jeść i nic mi nie było. Z czym to jest związane i czy można jakoś to leczyć?
Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.