Czy istnieje możliwość, że moja alergia na truskawki wróciła?

Dzień dobry! Mam 22 lata, dzisiaj zjadłam jedną truskawkę (już jakiś rok je w ogóle nie jadłam). Po kilku minutach zaczęłam mieć nudności, bez wymiotów jednak. W dzieciństwie miewałam wysypki po truskawkach, ale później ustąpiły i normalnie spożywałam wszystkie produkty zawierające truskawki, w tym same truskawki. Istnieje możliwość że alergia wróciła? Z góry dziękuję za pomoc!

Dzień dobry, jest to prawdopodobne, jednak proszę zwrócić uwagę, że truskawki dostępne poza sezonem zawierają dość znaczną ilość nawozów lub podobnych substancji, które również mogą spowodować reakcję alergiczną.