Antybiotykoterapia u dziecka a preparaty wzmacniające

Witam mam pytanie dotyczace mojego 6 letniego syna jest w trakcie antybiotyku co moge mu zacxac podawac na wzmocnienie po antybiotyku i ogolne wzmocnienie odpornosci bo czesto mi choruje

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od ilości infekcji w ciągu roku, ich rodzaju oraz wyników badań laboratoryjnych być może konieczne jest rozszerzenie diagnostyki w kierunku niedoboru odporności. Proponuję udać się z dzieckiem do pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.