Antykoncepcja hormonalna Nuvaring a ciąża

Witam przez kilka lat stosuję antykoncepcję hormonalną, od 2 tygodni Nuvaring. Powiększyły mi się piersi , lekki ból w dotyku ale problem pojawił się po odbytej w tym tygodniu grypie żołądkowej. Nie zwracałam, jedynie bardzo bolał mnie brzuch i miałam temperaturę (mój chłopak i rodzina miała grypę żołądkową) a teraz, dzień "po" - dostałam 1 raz w życiu obfitych, białych, bezwonnych upławów ! Co to może być ? Jestem bardzo czysta, nigdy nie miałam problemów kobiecych ..

Witam serdecznie. W tej sytuacji najprawdopodobniejszą diagnozą jest skutek uboczny działania antykoncepcji jakim są wahania hormonalne. Jeżeli objawy nadal się będą utrzymywały warto zgłosić się do ginekologa.