Antykoncepcja po stosunku: czy mogę czuć się spokojna?

Witam. 17 dniu cyklu kochałam się z moim partnerem z prezerwatywą. Miał wytrysk do prezerwatywy, po czym ją wyrzucił i po jakiejś chwili był we mnie jakieś dosłownie kilka sekund. Po 33 godzinach zażyłam E***. Jakie są szanse zajścia w ciążę?

Witam serdecznie.
Skuteczność leku zależy od czasu jaki upłynął pomiędzy stosunkiem, a przyjęciem tabletki. Należy pamiętać, że metoda ta nie chroni w 100% przed ciążą, ale w większości przypadków jest skuteczna.
Pozdrawiam.