APTT

Witam. Proszę o interpretację wyników APTT. Czas A: 31,8 s, wart.śr: 32,6 s. Czas B: 33,4 s, odch.Cv: 3,5%. Czas = 32,6 s. Czas ktr: 37,3 s. Norma 28-42 s. Zażywam tabletki antykoncepcyjne i miałam to badanie jako kontrolne. Dziękuję i pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Uzyskane wyniki są w normie (APTT- 26-37,2). Proszę się więc nie obawiać.

Pozdrawiam