Artretyzm na kręgach L2 i L3

witam stwierdzono u mnie artretyzm na kręgach L2 i L3 co mogę zrobić jakie leki używać aby tak nie bolało tramal, tramadol i inne nie działają mam już problemy z ubieraniem nie mogę się schylać, dłużej siedzieć nawet kaszleć jest taki ból proszę tylko nie kierować mnie do lekarzy bo tu gdzie mieszkam...jest problem z dostaniem się do specjalisty bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję beata

Piotr Pilarski

Niestety bez zbadania nie mogą nic Pani polecić. Możliwe, że konieczne będzie zwiększenie dawki leku przeciwbólowego, być może dodanie innych jednak może to zrobić lekarz po zbadaniu dlatego sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Nie musi to być ortopeda.

Pozdrawiam.