Artroskopia kolana i uszkodzona łękotka

Witam W zwszlym tygodniu17.06 mialam artroskopie kolana.Nie w Polsce lecz w Norwegii.Mialam cyste odlekotkowa(tak lekarz wyjasnil).oraz uszkodzona lakotke.Niestety nie wiem w jakim stopnu. Cysta zostala usunieta natomiast z lekotka lekarz nic nie zrobil podczas zabiegu. Podczas zabiegu wyszlo ze jest uszkodzona chrzastka 3stopien.Co to oznacza?? kolejne pytanie ile trwa rechabilitacja??Dodam ze po zabiegu mam rane dlugosci ok.3 cm po zewnetrznej str kolana i maly puncik po wewen i opuchlizne.

Lek. Tomasz Budlewski

3 stopien oznacza dosyć zaawansowane zmiany degeneracyjne,. prosze koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.