Artroskopia stawu kolanowego i usunięcie fałdy błony maziowej

Witam, niedawno mialam artroskopie stawu kolanowego podczas ktorej usunieto fald blony maziowej oraz zostala przeprowadzona mikrofrakturyzacja okolicy ubytku chrzestnego klykcia przyrodkowego. W wypisie mam rozpoznanie: chondromalacja IV stopnia klykcia przysrodkowego k.udowej oraz oddzielajaca jalowa martwica kostno chrzestna. Chcialam sie zapytac czy jest to cos powaznego? Zabieg ktory zostal przeprowadzony wystarczy?

Powinno wystarczyć, Jezeli nie trzeba będzie zrobić rekonstrukcję chrząstki a to poważniejsze