Asymetria twarzy i drętwienie lewej strony

Co to moze byc? Od jakiekos czasu zauwazyłam asymetrie twarzy i takie jakby drętwienie lewej strony i lewe żebra.(neurologicznie ok)Pojawiły mi sie znieksz- tałcenia kostne.Miałam robioną scyntygrafię wyszedł dyskretny wychwyt znacznika w kącie lewym zuchwy ,ponadto czuje ból z lewej strony zakończenia żeber, i w przlyku jakbym miała ciało obce(po węzłach)gastrosko-- pia nic nie wykazała.badania krwi ok oprocz mcv-99 mch-36,5 ale B-12 i kw.foliowy w normie,śledziona ok.Czy to sferocytoza?

Konieczna pełna konsultacja z dokumentacją medyczną ! Konieczne pełne badanie neurologiczne! i może dalsza diagnostyka neurologiczna
Jaki poziom wit B12 i kwasu foliowego, żelaza i ferrytyny??
W sferocytozie zwykle anemia i mikrocytoza, a u Pani makrocytoza, duża krwinka
Pozdrawiam
Jaki stan ogólny i jakie leki??
Pozdrawiam