Ataki bólu w nadbrzuszu, mdłości i zawroty głowy

Witam, od kilku dni mam problem z żołądkiem. Co wieczór , a czasem w nocy dostaje ataku bólu w nadbrzuszu, do tego dochodzą mdłości i zawroty głowy. Także zauważyłam spadek masy ciała. Kiedy czuje, że zaraz będę wymiotować nagle zaczyna mi się strasznie odbijać. Takie objawy mam tylko wieczorami i w nocy. Staram się jeść 3-4 godziny przed snem. Może to być spowodowane stresem czy raczej to są objawy jakieś choroby?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,Szanowna Pani, proszę Pilnie się skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który wskaże dalsze postępowanie Diagnostyczno-Terapeutyczne po zebraniu wywiadu i Zbadaniu Pani.Pozdrawiam