Ataki bólu wyrostka robaczkowego
Jeśli mój syn 13letni miał około 40 min ataku wyrostka i puzniej minol bul zrobione zostało przeswietlenie i wykazało ze wyrostek jest większy ale w krwi i moczu nic .Po 2 dniach badanie usg ponowiono i wykazało że jest wyrostek mniejszy i trzeba czekać po 3 dniach jak pobierał na w-' fie pojawiły się znów bule w prawym boku zaznaczam ze ma apetyt i nie ma zatwardzenia ani gorączki nie wiem co robić

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Przeszczep od żywego dawcy a przeszczep od osoby zmarłej
Czym różni się przeszczep od żywego dawcy od przeszczepienia organu od osoby zmarłej? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.
Witam , jeżeli wyrostek robaczkowy przechodzi w stan zapalny-to wymaga natychmiastowej operacji! Nie jestem w stanie na odległość -bez zbadania pacjenta-ocenić sytuacji! Proponuje wizytę u dobrego chirurga! z.żurawski
Obecnie odchodzi się od bezwzględnego chirurgicznego postępowania w takich sytuacjach. Obserwacja. Jeśli goraczka lub bóle + leukocytoza będą się utrzymywać ----- do operacji.