Ataki duszności i drżenie serca podczas wysiłku

Witam, dokładnie 3 dni temu podczas jazdy na rowerze (przejechaniu około 40km, a średnio dziennie 100km) zaczęło mi brakować tchu momentalnie poczułem jakby nagły wzrost ciśnienie, aż trzepotało sercem (takie uczucie) i ugniatało klatkę piersiową do tego drżały mi mięśnie nóg tak jakby z nadmiernego wysiłku. po chwili odpoczynku dolegliwości ustały i udało mi się dojechać do domu, i do końca dnia nic się nie działo. kolejny atak był następnego dnia podczas podnoszenia paru ciężarów w pracy.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem nadmiernego wysiłku fizycznego i niedoboru elektrolitow. Proszę pamiętać że osoby intensywnie trenujace powinny suplementów odpowiednie witaminy i minerały. Polecam dostępne w aptekach bez recepty zestawy witamin i minerałów dla sportowców.