Ataki głodu i wynik badania cukru na czczo

Od okolo miesiaca mam problem z atakami glodu musze jesc co dwie godziny inaczej mam takie uczucie glodu jakbym miala zaslabnac. W nocy glod mnie wybudzic potrafi nawet dwa razy.Zaczelam sie juz bac z domu wychodzic. Odzywialam sie w miare normalnie , sporo duszonego, mieska, warzyw. Cukier na czczo wyszedl mi 6,11 przy normie 5, 50. mam teraz badanie na krzywa cukrowa ale nie jestem w stanie na nie pojsc bo rano pierwsze co robie to musze zjesc , inaczej zaslabne. Jestem podlamana .

Test tolerancji glukozy po zjedzeniu rano posiłku pozbawiony jest sensu. Proszę omówić ten problem z lekarzem, który kierował Panią na badanie lub skontaktować się z diabetologiem.