Zaburzenia odżywiania związane z łakomstwem

Witam moj problem to straszny glod . Od rana pierwsze co to mysle o zdjedzeniu sniadania po ktorym zaraz ponownie jestem glodna moge zjesc caly chleb i nadal czuje glod lekka ulga pojawia sie po zjedzeniu czegos niezdrowego np sernika (np dzis zjadlam z 4 bulki 2 jablka serek wiejski ciastka jakies wlafle ryzowei dopiero po sporym kawalku sernika sie ,,najadlam ") przeraza mnie ilosc jaka pochlaniam .. Ale tak jest tylko w domu jak sie ruszam to doslownie moge nic nie jesc przez caly dzien

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

A jaka jest Pani masa ciała? Zdecydowanie powinna Pani wprowadzić 5 regularnych posiłków, niezależnie czy to jest pobyt w domu czy poza nim. Inaczej nabawi się Pani sporej otyłości.

Pozdrawiam
dbamodiete.pl

Witam,

Polecam książkę "Jak pokonać objadanie" Ch. Fairnburna. Znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania.
Warto też skorzystać z pomocy psychoterapeuty który specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania. Ja pracując z osobami z zaburzeniami odżywiania polecam terapię poznawczo-behawioralną, ponieważ ten nurt terapii ma wysoką skuteczność w leczeniu problemów z jedzeniem.

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska