Ataki odurzenia i skoki tętna

Witam od roku czasu mam dziwne napady odurzenia zdarza mi sie chwilowe skoki tetna które nie sa uciazliwe ale do 140/minute bo długim czasie odurzenia (DŁUGIM!) ból w tylnej czesci głowy, czesto mocne bicie serca( moze byc wywołane przez napady odurzenia, ale nie musi) stres, czy coś mi dolega?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie nie sprecyzowano co oznaczają "napady" odurzenia. Ich szczegółowy opis jest natomiast kluczowy, by odpowiedzieć na Pani/Pana pytanie. Zdecydowanie proszę jednak nie bagatelizować problemu, tylko skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który pokieruje dalszym postępowaniem.