Skoki ciśnienia i napady tachykardii po zatruciu pokarmowym

Witam mam 23 lata 3 tygodnie temu się czymś zatrułem w szpitalu dostałem kroplówkę nawadniającą drugą z witaminami i przeszło zostałem wypisany do domu,po tym zatruciu nawet odrobina kawy powoduje wysokie skoki ciśnienia a przedewszystkim pulsu,teraz co wieczór mam napady tychakardi pomimo że nie piję już wcale kawy otrzymałem na to propranalol do 30 mg,morfologia z dzisiaj ok ,crp też sód,potas wapń też,od wczoraj mam uczucie ciężkości i sztywnienia w karku i ciśnienia w potylicy,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem podwyższonego ciśnienia. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.