Czy skoki ciśnienia i zmiana w nadnerczu mogą kwalifikować do hospitalizacji?

Czy wynik bardzo wysokie skoki ciśnienia i pulsu w Holterze Ciśnienia i zmiana w nadnerczu lewym wielkości 4mm może kwalifikować do hospitalizacji? . Jakie jeszcze wyniki trzeba mieć? .Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zarówno skoki ciśnienia, pulsu jak i zmianę w nadnerczu lewym można diagnozować ambulatoryjnie. W zależności od innych informacji, w tym w szczególności dokładnych danych klinicznych, takie objawy mogą być jednak podstawą do hospitalizacji. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.