Problemy ze stabilnością, zawroty głowy i skoki ciśnienia

Na początku czerwca2014r przeżyłam traumatyczne zdarzenie było mi bardzo ciężko ale fizycznie czułam się dobrze. w sierpniu sytuacja się wyprostowała, czułam się świetnie zarówno fiz.jak i psychicznie ale z dnia na dzień zaczęłam mieć problemy z brakiem stabilności,zawrotami na początku towarzyszyło tym objawom skoki ciśnienia i pulsu i ogromna panika . Teraz nie mam już ataków paniki bo myślę że tonerwic ale zawroty zostały.Czy jest sposób aby te zawroty wyleczyćczy powinnam iść do psychiatry

Witam, doradzam konsultację z lekarzem psychiatrą, który w razie potrzeby dalej pokieruje Panią do innego specjalisty. Pozdrawiam serdecznie.