Ataki padaczkowe i prawidłowe wyniki badań

Witam. Mam obecnie prawie 18 lat, rok temu miałam atak padaczkowy (w nocy) trafiłam do szpitala i tam miałam badanie EEG na śnie, które nie wykazało wyraźnych zmian w mózgu, prócz tego tomograf, rezonans i zwykłe EEG także były poprawne, jednak po 2 tygodniach atak się powtórzył (także w nocy) i od tego czasu rozpoczęłam leczenie (Depakine Chrono) na począku 300 x2, teraz 300 rano, 500 wieczorem. Czy mogę być chora na epilepsję, mimo że wyniki badań są poprawne?

Istnieje takie prawdopodobieństwo , należy jeszcze raz wykonać EE (może w innej pracowni?) ponadto oznaczyć pełen jonogram w sur krwi, poziom vitaminy D3 OK, poziom vit B12, prosze o kontakt po w/w badaniach Jerzy Bajko neurolog bajko1@wp.pl