AZS u 7-latka i 2-latki

Witam, moje dzieci syn 7lat corka 2 latka maja Azs ,dość mocne ,drapia sie do krwi , częste nie przespane noce . Dostaje maści sterydowe ,nawilzam skórkę wazelina . Wszystkie preparaty do tego typu skóry nie sprawdzaja sie jest bardziej czerwona. Czym mam ich nawilzac ? 4jak im jeszcze pomoc? . Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Może Pani dodatkowo smarować fenistilem.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.
Do nawilżania prosze stosować preparaty z emolium lub inne dostępne w aptece.

Bardzo pomocne jest również nanosrebro w sprayu na świąd i stan zapalny.

Do kąpieli również emolienty prosze stosować i wazne jest aby ubrania dzieciece były z naturalnych tkanin. I proszę zapewnić odpowiednią dietę dzieciom.