Badania hormonów przysadki i TSH

Witam, mam takie pytanie. Mam 21 lat, około 2m wzrostu, kiedyś u endokrynologa miałem badania HGH, TSH i innych rzeczy. Wiadomo, HGH wyszło trochę zawyżone, dostałem skierowanie do szpitala, nie poszedłem, kolejna wizyta odnośnie TSH(sam chciałem zbadać)- było ok, ale ponowne skierowanie. Jutro mam termin, mam mieć badania jakieś przysadki i innych jeszcze odpowiedzialnych za hormony rzeczy. 1. Ile może trwać taki pobyt w szpitalu? 2. Jakie badania mogą robić, że MUSZĄ być w szpitalu robione?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zależy jakie są plany lekarzy, jeśli chcą przeprowadzić pełną diagnostykę, hospitalizacja potrwa kilka dni, badania hormonalne, testy stymulacyjne na wydzielanie hormonów, głównie w pana przypadku HGH, ewentualnie badania obrazowe, jak rezonans magnetyczny głowy.
Pozdrawiam