Badania kandydatów a morfologia

Witam serdecznie. Jestem kandydatem do Policji i odebrałem dziś wyniki badań morfologii. Czuję się zaniepokojony ponieważ dwa współczynniki są poza normą... pierwszy to : NEU [tys/ul] wynosi 1.88[-] przy normie (2.50-6.50) a drugi RDW - SD [fl] wynosi 35.70 [-] przy normie (37.00-47.50) Moje pytanie brzmi czy to oznacza chorobę lub dyskwalifikacje z rekrutacji ? dodam że mam 22 lata czuje się dobrze a badania były wykonywane na czczo... Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja, nie sadze aby było To dyskwalifikujące przy rekrutacji.

 Lek. Tomasz Budlewski

trzeba powtórzyć te badania