Badania kontrolne w przypadku torbieli jajnika

Witam. Chcialam sie dowiedziec co jaki czas powinnam chodzic na kontrole do ginekolga z torbiela jajnika 5cm. ? Miesac temu mialam torbiele obustronne ale mialan operacje i zostaly wyluszczone. Jutro wychodze ze szpitala na tabletkach hormonalnych.

Lek. Tomasz Budlewski

Skoro jest Pani jeszcze w szpitalu to czemu nie zapyta Pani lekarzy którzy się Panią zajmują? Proszę dokładnie wypytać o wszystko lekarza prowadzącego. On zna Pani historię, wyniki najlepiej i udzieli najlepszej odpowiedzi. Podejrzewam że wraz z wypisem otrzyma Pani informację kiedy należy zgłosić się na kontrolę, ale jeśli nie proszę o to dopytać.