Badania krwi a diagnoza złego krążenia krwi

jakie badania krwi zrobić w kierunku złego krążenia krwi w nogach ,często bolą nogi i mrowieją .mam oslabioną odporność,często ucisk w mostku,arytmia,organizm często zatrzymuje wode.zażywalam aspargin z potasem 2mies.ucisk w mostku jes żadziej reszta objawow bez zmian.cholesterol mialam troszkę podniesiony.cukier w normie-mam aparat.niebylam u lekarza żeby niepowiedział że szukam choroby.mam hpv na jajniku jestem pod kontrolą.często afty,przez odporność wiecznie zmęczona mam42lata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu oceny ukrwienia kończyn dolnych powinna Pani udać się na badanie USG Doppler naczyń kończyn dolnych. Warto również udać się na konsultację do chirurga naczyniowego.