Krew i woda wypływająca z rany na łydce

Witam, chcialam zapytac co może oznaczać gdy po skaleczeniu łydki leciało troszkę krwi a później calą noc woda. Chodzi o moją babcie. Ma problemy z krążeniem, migotanie przedsionków, astmę, bierze leki na rozrzedzenie krwi. podejrzewają że zatrzymuje też wodę w organiźmie. Ma opuchnięte nogi. pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Do skaleczenia mógł dołączyć się przesiek wynikający z niewydolności krążenia. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.