Badania krwi i podwyższone leukocyty

witam moja mama pół roku temu miała badania krwi i wyszły podwyższone leukocyty około 30 . 000 lekarz powiedział ze być może to od zęba dziś znów robiła badania tym razem leukocyty spadły ale dalej są podwyższone bo wynoszą 12 tys . Co to może oznaczać czy mama może umrzeć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonać morfologię krwi z rozmazem oraz crp i z wynikami udać się do lekarza, ale skoro wynik znacznie się poprawił najpewniej to nic poważnego.
Pozdrawiam