Badania na krzepliwość krwi podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam, rozpoczelam trzecie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Lesi plus czy wykonywanie tych roznych badan zwiazanych z krzepliwością krwi itp sa juz konieczne czy moge to odlozyc na kilka miesiecy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli lekarz zalecił takowe postępowanie to zalecam wykonanie badań. Nie wiem natomiast Pani historii choroby. Pozdrawiam