Badania na różyczkę w 17. tc

witam miałam robione wyniki na różyczkę a jestem w 17 tyg. ciąży moge prosić o interpretacje wyników: P-ciała p/wirusowi rózyczki IgM dodatni Wartosc indexu ­ 1,82 Interpretacja wyniku: --------------------------------- Ujemny: < 1,2 Watpliwy: 1,2 - 1,6 (wskazane powtórne pobranie po 2-3 tyg) Dodatni: > 1,6 P-ciała p/wirusowi rózyczki IgG ­ 119,8 IU/ml Ujemny: < 5,0 Watpliwy: 5,0 - 10 Dodatni: > 10 wynik robiony dwa razy i dwa razy we wczesniejszych IgM dodatni 1,92 igG134,3

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego ciąże. konieczne jest odpowiednie dalsze postępowanie.