Czy jestem zakażona różyczką w 11. tc?

Witam!Jestem w 11 tyg ciąży i martwię się wynikami różyczki.Mój wynik IgG 16,00 . Normy laboratorium : Wynik ujemny <10,0. Wynik wątpliwy >=10,0 - <15,0 . Wynik dodatni >=15,0. Mój wynik igM 1,59 Normy: Wynik ujemny <0,8. Wynik wątpliwy >=0,8 - <1,2. Wynik dodatni >=1,2. Po tyg powtórzyłam badanie igM. Wynik 1,64. Proszę o interpretację wyników czy jestem zarażona czy nie.Dodam że każdy lekarz u którego byłam mówi co innego.Jeden żeby się nie martwić bo mam antyciała,a drugi że jestem zarażona.

Lek. Tomasz Budlewski

Dodatni IgM odpowiada świeżemu zakażeniu konieczna wizyta u lekarza prowadzącego ciąże i lub lekarza chorób zakaźnych