Jak odczytać wyniki z toxoplasmozy gondii w 10. tc?
Witam jestem w 10 tyg ciąży i wyniki z toxoplasmozy gondii Igg. <0,130 IU/ml ujemny <1,0 Wątpliwy 1,0-3,0 Dodatni>=3,0 Toxoplasmozy gondii Ig9 0,243 Index Ujemny <0,8 Wątpliwy 0,8-1,0 Dodatni >=1,0 Co to znaczy z góry dziękuję

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
powyższe wyniki świadczą o braku cech świeżego i przebytego zakażenia.