Badania stwierdzające przyczynę podwyższonej temperatury ciała

witam. 4 tyg temu miałam podwyższona temp ciala ( ok 38 stopni), od wczoraj znów mam podwyższoną temp. nie towarzyszy temu ani ból gardła, głowy. nie przechodzą mnie dreszcze. miesiąc remu taki stan utrzymywał sie tydzień. odżywiam się prawidłowo, spie też regularnie, ubieram sie odpowiednio do pogody. od czego to może być zależne, czy powinnam wykonć jakieś rutynowe badanie ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać podstawowe badania krwi. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.