Badania w kierunku wykrycia toksoplazmozy w ciąży

Witam. Jestem w 11 tygodniu ciąży, mam 27 lat. Dwa razy robiłam badania w kierunku wykrycia toksoplazmozy. Moje wyniki: 1 badanie: IgG - 34,1 IU/ml, IgM - 1,63 Indeks. Lekarz zlecił mi powtórzenie badania w celu określenia, kiedy zaraziłam się chorobą. 2 badanie: 15,5% Avi. W tej chwili nie przyjmuję żadnych leków. Proszę o interpretację wyniku. To moja pierwsza ciąża. Bardzo się martwię.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

W celu prawidłowej interpretacji wyników badań proszę podać normy laboratoryjne wykonanego przez Panią testu awidności przeciwciał IgG (badanie nr 2) .