Badanie bHCG w 8. dniu po owulacji

Witam! Zrobiłam test na beta HCG w ósmym dniu po owulacji. Wynik jest taki:Gonadotropina Kosmówkowa <2 . Oznacza to,że mój organizm w ogóle nie ma stężenia tego hormonu?Czy w 8 dniu po owulacji powinno juz wyjść adekwatne stężenie oznaczajace poczatek ciąży? Czy po prostu jest za wczesnie jeszcze na to badanie i normalne jest,ze tak wyszło? Ogólnie nie wiem po prostu co mam myśleć o takim wyniku? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

W tym momencie nie ma cech ciąży. Proponuje powtórzyć badanie gdy nie wystąpi miesiączka w planowanym termińie.