Badanie biorezonansem a ryzyko zawału
Witam Bylam na badaniu biorezonansem. Uslyszalam ze do 3 miesiecy przejde zawal. Czy mam w to wierzyc?

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Nowoczesne metody leczenia zawału serca
Rocznie aż 100 tys. osób po przebytym zawale leczy się w szpitalach. Prof. Janina Stępińska opowiada na czym polega współczesne leczenie zawału serca i czy jest lepsze od dotychczas stosowanych metod.
Witam serdecznie,
Proszę nie wierzyć "badaniu biorezonansem", ponieważ jest ono mówiąc delikatnie: "mało miarodajne". W zamian tego sugeruje badania kontrolne Pani stanu zdrowia u lekarza rodzinnego, razem z wykonaniem badania EKG. Jeśli Pani ma wątpliwości to sugeruje skonsultować się z lekarzem kardiologiem celem porady i przejścia profilaktycznych badań kardiologicznych.
Pozdrawiam.