Badanie biorezonansem a ryzyko zawału

Witam Bylam na badaniu biorezonansem. Uslyszalam ze do 3 miesiecy przejde zawal. Czy mam w to wierzyc?

Witam serdecznie,

Proszę nie wierzyć "badaniu biorezonansem", ponieważ jest ono mówiąc delikatnie: "mało miarodajne". W zamian tego sugeruje badania kontrolne Pani stanu zdrowia u lekarza rodzinnego, razem z wykonaniem badania EKG. Jeśli Pani ma wątpliwości to sugeruje skonsultować się z lekarzem kardiologiem celem porady i przejścia profilaktycznych badań kardiologicznych.

Pozdrawiam.