Badanie CMV w 12. tygodniu ciąży
Witam, jestem w 12 tc mój wynik cmv igm 1.14 igg 7.4 awidnosc 24.91 niska. Czy jest zagrożenie dla dziecka? Gdzie szukac pomocy?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Wyniki IgM i IgG są dodatnie, awidność niska, świadczy o infekcji CMV w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Należy udać się do ginekologa prowadzącego ciążę.
Pozdrawiam