Badanie glukozy przy spożywaniu dużych ilości cukru

Czy jest możliwe ze gdy spożywam duże ilości cukru to mimo to glukozę mam w dolnej normie?mój wynik to 70 (norma 60-100). Zauważyłam że gdy zjem coos słodkiego po niecałej godzinie robiee się strasznie senna,nie potrafie zapanować nad tym ,czy to normalne?zrobić jeszcze jakieś badania?

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki są ok poniewa zorganizm potrwafi zwalczyc zbyt duży przypływ energetyczny. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego. i ograniczyc stopien spożywania slodyczy./