Badanie hemoglobiny a operacja przepukliny

Witam. 17sierobia mam zaplanowana operację przepukliny i zeszycie mięśni prostych brzucha razem z nadmiarem skóry. 8 sierpnia mam jechać z wynikami badań. Moją morfologia krwi jest prawidłowa ale hemoglobine sięga 11,3 11,5 nigdy nie więcej. Czy w takiej sytuacji będę mogła mieć wykonany zabieg? Czy mogę brać przez mc profilaktycznie na poprawę wyników SORBIFER?

Czy w takiej sytuacji będę mogła mieć wykonany zabieg?
- z takim poziomem hemoglobiny nie ma przeciwwskazań do operacji
Czy mogę brać przez mc profilaktycznie na poprawę wyników SORBIFER?
- można, nie ma przeciwwskazań