Badanie histopatologiczne po poronieniu i łyżeczkowaniu

Witam, po poronieniu i łyżeczkowaniu zbadano mój materiał - wynik hist. to zaśniad częściowy. Dwa tygodnie po zabiegu bhcg wyniosła 11, czy jest szansa że obejdzie się bez chemii? Czego można się spodziewać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli poziom beta-hCG jest tak niski jak najbardziej jest szansa na zakończenie leczenia bez chemioterapii. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.