Badanie Holter i bóle lewej ręki

Holter,badanie trwało 23h.Widący rytm zatokowy.HR min- 62bpm ,HR max-131 bpm,HRśr-86 bpm.Zarejestrowano 1 pobudzeń komorowych,bez form złożonych.Zarejestrowano 1 pobudzeń nadkomorowych,8 epizodów tachykadrii,HR max 144 bpm.Nie zarejestrowano epizodó bradykardii.Bez pauz powyżej 2,0s.EKG automat 50 mms/s w10/10 mm/mV 0.07-80Hz synchro HR=91.Do tego boli mnie często lewa ręka i palce mrowieją.

Magdalena StusiĹska

Wynik badania Holterowskiego jest prawidłowy- przyczyn problemów z ręką trzeba poszukać gdzie indziej.