Badanie hormonów i endometrioza

Witam, robiłam badanie krwi pod względem hormonów na zlecenie ginekologa ponieważ choruje na endometriozę. Hormony ok ale mam podwyższoną LYM oraz RDW-SD . rok temu mój ojciec zmarł na bialaczkę wiec jestem zaniepokojona wynikami. dodam ze lekarz rodzinny nie zwrócil na to uwagi. czy powinnam sie martwić?

Witam! Podwyższony poziom limfocytów zazwyczaj związany jest z przebytą w ostatnim czasie infekcją wirusową. RDW jest natomiast wskaźnikiem zróżnicowania wielkości krwinek czerwonych. Jeśli są to izolowane odchylenia od norm nie ma powodów do niepokoju.