Badanie krwi w kierunku HIV

Witam serdecznie . Mam pytanie: wykonałem domowy test hiv renomowanej firmy icare hiv test kit na próbę krwi, wyszła mi jedna kreska , czyli wynik negatywny, mój ostatni kontakt ryzykowny był ponad rok temu. Czy wynik jest 100% - towy i nie muszę sie obawiać , że jestem zakażony? Proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Aby być pewnym konieczne są badania z krwi. Proponuje udać się do poradni chorób zakaźnych.